Επιτροπές
Στις επιτροπές των απολυτηρίων εξετάσεων του Ωδείου μας παρευρίσκονται διακεκριμένοι Έλληνες μουσικοί: Μαρία Χαιρογιώργου - Σιγάρα (σολίστ πιάνου), Ντόρα Μπακοπούλου (σολίστ πιάνου), Μαξ Χάλλεκερ (σολίστ πιάνου), Άρης Γαρουφαλής (σολίστ πιάνου), Βύρων Φιδετζής (αρχιμουσικός Κ.Ο.Α.), Νίκος Χριστοδούλου (διευθυντής ορχήστρας - συνθέτης), Αικατερίνη Καφή (καθηγήτρια πιάνου), Δημήτρης Τουφεξής (σολίστ πιάνου - διευθυντής ορχήστρας), Παναγιώτης Αδάμ (συνθέτης - καθηγητής ανωτέρων θεωρητικών), Βασίλης Φόστερ (καθηγητής ανωτέρων θεωρητικών), Μαρία Σκαρλάτου (υψίφωνος), Τζών Μοδινός (βαρύτονος).
![Από αριστερά: Εκπρόσωπος του ΥΠ.ΠΟ, Ελένη Χάλλεκερ, Μαρία Χαιρογιώργου - Σιγάρα, Μαξ Χάλλεκερ, Ντόρα Μπακοπούλου, Βύρων Φιδετζής, Γιάννης Χάλλεκερ επιτροπή](/sites/default/files/2017-12/epitropi_1.jpg)
![Από αριστερά: Ελένη Χάλλεκερ, Γιάννης Χάλλεκερ, Ντόρα Μπακοπούλου, Μαξ Χάλλεκερ, Καφή Αικατερίνη επιτροπή](/sites/default/files/2017-12/epitropi_2.jpg)